“SERİN”Olası Bir Seçime Hazırız !

Partisinin yeni teşkilat binasında ilk basın toplantısını düzenleyen İYİ Parti Karabük İl Başkanı Erol Serin yerel ve ulusal gündem maddelerine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.
Safranbolu İlçe Başkanı Bilal Aslan, Safranbolu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin ve parti yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda, Karabük’ün merkez ve ilçelerinde sorunların artarak devam ettiğini vurgulayan Serin hava kirliliği, son çıkan teşvik yasası, işsizlik ve sağlık alanında yaşanan yetersizliklere işaret etti ve “İlimizde ve ilçelerimizde giderek artan sorunlar var. Bunların giderilmesi için iktidar yetkililerine sesleniyor ve Karabük’ün problemlerine eğilmelerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

EKONOMİ DİP YAPIYOR

Türkiye ekonomisini freni patlayan bir kamyona benzeten İYİ Parti İl Başkanı Serin, “Sürekli rakamlarla oynayıp yanıltma peşindeler. Hükümetin gündemi ile milletin gündemi aynı değil. Ekonomide pik yaptık diyorlar. Oysa pik değil dip yaptıklarının farkında değiller” diye konuştu.

SEÇİME HAZIRIZ, 1. PARTİ OLACAĞIZ
Serin, erken yada zamanında yapılacak bir seçime hazır olduklarını da belirterek, “Parti olarak seçime hazırız. Henüz 2 aylık bir dönemimiz var. Bugün itibari ile sahaya tam kadro halinde iniyoruz. Mahalle mahalle, sokak sokak gezecek, sıkılmadık el bırakmayacağız. Karabük’te öncelikli hedefimiz 1. Parti olmak” dedi.

MİLLET İTTİFAKINDA SIKINTI YOK

İYİ Parti Karabük İl Başkanı Erol Serin bir soru üzerine Millet İttifakı içinde Karabük’te ve Safranbolu’da herhangi bir sorun olmadığını da ifade ederek, “Zaman zaman yaşanan görüş ayrılıklarını aramızda görüşüp çözümleyebiliyoruz. Millet İttifakında bir sorun yok. Biz ülkemizin ilk seçimlerde fabrika ayarlarına dönmesi, güçlendirilmiş parlamenter sistemin hayata geçmesi için çabalıyoruz. Bu arada muhtemelen bir ay içinde sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiyi Karabük ve ilçeleriyle esnaf ziyaretlerinde buluşturmak istiyoruz” şeklinde ifadeler kullandı