Kulübün Malzemeleri Satılıyormu ? İmzalar Sahtemi ?

Kardemir Karabükspor Eski Başkanlarından Mehmet AYTEKİN’den Karabükspor Başkanı Mehmet Yüksel hakkında suç duyurusu.

Kardemir Karabükspor Eski Başkanlarından Mehmet AYTEKİN Karabükspor Başkanı Mehmet Yüksel hakkında suç duyurusunda bulunarak Yönetim karar defterindeki sahte imzalarla kulubün 580 binlira parasını kendi hesabına geçiridigini iddaa ederek Mehmet Yüksel hakkında suç duyurusunda bulundugunu bildirdi.

iddaa göre kulüp futbolcularından Arda Belen ve Fatih Turtakın transferlerinden elde edilen 500 binlira ve yine transfer olan bir futbolcunun transferi için futbolcudan usulsüz olarak kendi adına aldıgı 80 binliralık senedin ocak ayında yapılmıs gibi gösterilen yönetim kurulu toplantısında yöneticilerin imzalarını taklit ederek toplamda 580 binlira parayı kendi hesabına geçirdigini idda etti.

Karabük olay haber olarak kararda adı geçen bazı yöneticilerin bilgilerine başvurdugumuzda da kendilerinin böyle bir toplantıdan ve alınan karardan haberleri olmadığını söylemeleri iddaları dogrularcasına.

Öte yandan kulubün eski çalışanlarına olan borcu yüzünden bazı alacaklılarına karşılık Yine kulübün borcu yüzünden Maliye Bakanlıgı tarafından haciz konulan ve kulübde yediemin tarafından muhafaza edilen bazı eşyaların alacaklılara verildiğide iddalar arasında.

iddalar hakkında Kulüp Başkanı Mehmet Yükselinde bilgiisne başvurduğumuzda kulubün hesaplarında haciz oldugu için paranın kendi hesabın aktarıldığını ancak söz konusu toplantıda yöneticilerin mevcut olduğunu kendilerinin böyle bir toplantıyı neden hatırlmadıkları hakkında bilgisi olmadıgını bildirdi.

Yine edindiğimiz bilgilere göre Dün kulüp yönetecilerin Ersin BÜYÜKTEPE’nin adliyeye giderek savcılıkta ifade verdiği ve kendisinin Mehmet Yüksel Hakkında suç bulundugu edindigimiz bilgiler arasında.

Şaibeli kararda adı geçen diger yöneticilerin suç duyurusunda bulunup bulunmayacaklarını merakla takip ediyoruz.