Kayyım İcin Valiye Gidiliyor !!!

Gectigimiz Haftalarda alınan Kardemir Karabüksporun Kongre Karari Iptal edildi.
2 Lig Kirmizi Grupta Mucadele Eden Kardemir Karabuk Spor Maddi Sıkintilar Yuzunden Kotü Gidisina İstinaden Sehrin Ileri Gelen Esraf ve siyasileri Sahip Cıkacak Söylentileri Karşışında Mevcut Yonetim Başkan Mehmet Yüksel Önculugunde Olagan üstü Kongre Karari Almisti.

17.01.2020 tarihinde yapilmasi gerceklesmesi Gereken Kongre cogunluk saglanmadigi icin 24.01.2020 cuma gunune ertelenmisti.
Ancak kongreye saatler Kala Karabuk siyaset ve ileri gelenlerinden Herhangi olusum yada talip olmadiginin uzerine Kardemir Karabuk Spor Yonetimi Yaomis oldugu toplantida Kongre kararıni iptal edip kayyım atanmasi vali ile göruseceklerini bildirdi.
Karabükspor yonetiminden yapilan aciklamada Kamuoyuna Duyurulur
Yarın (Cuma günü 24.01.2020) gerçekleşecek olan Olağanüstü kongremiz için buğün Yönetim Kurulu olarak yaptığımız değerlendirmeler de göz önüne alınarak;

1- “Karabük’te bir oluşum var, Karabükspora talipler” sözleri üzerine alınan olağanüstü kongre kararımız iptal edilmekle beraber,

2- Bugün Kayyım devir işlemleri içinde sayın Valimiz ilede bir görüşme yapmak istiyoruz.
3 aşama da Kulübümüz Yönetimini alacak bir oluşum çıkmadığı için iptal ettiğimiz kongremiz ileriki tarihlerde bir oluşum söz konusu olursa tekrar alacağımız karar ile kongreye de gidilebileceğini de ifade ederiz.

Kardemir Karabükspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı