Genel Merkez Tabana Kulak Vermeli !

Genel Merkez Tabana Kulak Vermeli !

Ak Parti Karabük İl Kongresi Saatler Kala Ak Parti tabanında Adeta Nefesler Tutuldu.

Akparti Genel Merkez Tarafından 19.01.2021 Sali Günü (Yarın) Gerceklesecek olan Kongre öncesi İl Başkanlıgı için Tek Aday ve Mevcut Başkan İsmail Altınözle Gidilmesi Kararı Almıştı.

TABANDAN TEPKİLER ÇIĞ GİBİ
Tek adaylılık ve Mevcut Başkanla Kongre devam kararı alıasının ardında Akparti Tabanından tepkiler çıg gibi büýümeye Başladı.Birçok Akpartili Gerek Sosyal Medya Hesaplarından Gerekse Yaptıgı Açiklamalarla Karabük’e Taze Kan gerekli diyerek Tek Adaylık Karara ve Mevcut Başkanın Devam Kararına Tepki gösterdi.

KONGREYE SAATLER KALA HEYCANLANDIRAN AÇIKLAMA.

Kongreye Saatler Kala Gecmis Dönem Akparti Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Bülent ERSÖZ’ün adaylık açıklaması Akparti tabanında heycan yarattı.Gün Boyunca Bulent Ersözün Açıklamasını paylasan ve Destek çagrılarında bulunan Akparti Tabanı,Taban ERSÖZ derken Genel Merkezin Altınöz Dayatmasını Anlamış Degiliz bu Kararları kim alıyor Sayın Genel Başkanın Bu kararlardan Haberi Varmı Yada Sayin Genel Başkan Erdogana Tabanın Talepleri iletilmiyormu Sesimizi neden Duymak istemiyor ? Sayın Altınözle Denedik olmadı 5 Belediyeden 2 Düstük 2024 Secimlerinde Geriye kalan 2 Belediyeyidemi Teslim etmek istiyorlar Taban Taze Kan İstiyor Diyerek tepkilerini dile Getordiler.