Foyanızı Ortaya çıkarmak boynumuzun borcu

Kardemir Karabükspor Başkanı Mehmet Yüksel sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Yüksel; Foyanızı Ortaya çıkarmak boynumuzun borcu. Sessiz duruyoruz diye sanmayın ki kulübümüz için çalışmıyoruz. Gece Gündüz zor şartlar da gücümüzün yettiğinden fazlasını yaptığımıza emin olabilirsiniz. Gündemi bize karşı kışkırtanların meğer amaçları farklıymış bunları da görmüş olduk.

Bize sürekli kongre yap diye sağda solda konuşan insanları bize karşı kışkırtmaya çalışan kişilerin meğer karın ağrısı farklıymış. Asıl amaç kendileri Karabükspor ile ilgili çalışma yapıyoruz diye bas bas bağırırken meğer kendi ceplerini dolduruyorlarmış. Şimdi de çıkıp tekrar kongre yap biz adayız diyenler kulüpte senet imzalayıp verdikleri dostlarının borcunu kapatıp kendi paylarını alıp kulübü kapatma peşindeler. Kimse kusura bakmasın bu kulübün artık boşa harcayacak tek kuruşu yok.

Sağda solda o bize destek bu bizimle beraber diyerek algı yapıyorsunuz ama o insanlar daha önce de size bırak git diyen kişiler değil mi. Şimdi ne değişti. Anlaşılan o ki yine kirli emellerini için kulübümüzü kullanacaksınız. Ama kimse kusura bakmasın iştah kabartmasın. Biz kulübümüzdeyiz ve emin olun bu kulübü eski şanlı günlerine geri getireceğiz. Bize ne kadar kara sürmeye çalışsanız da bizler alnımızın akıyla çalışmaya devam ediyoruz. Ancak gerçek mana da tek kalem de kulübümüzün tüm borcunu kapatacak bir büyüğümüz çıkarsa da kulübümüzü teslim etmeye hazırız.

Ancak o planımız var bu arkamızda lafları ile kulübümüzü kullanmak isteyenlere de verilecek emellerine ulaştırılacak bir Karabükspor yok artık. İmzaladığını senetleri verdiğiniz sözleri tutun da ciddiyetini anlayalım. Biraz da fazladan dağıttıklarınızı geri alın.