Başkan “Yüksel”Bombayı Karabük’ün Kucagına Bıraktı

Başkan “Yüksel”Bombayı Karabük’ün Kucagına Bıraktı

Borc batagında ve çıkmazda olan Karabükspor Başkanı Mehmet Yüksel Son Hamlesini Yaparak Şehre bir umut ışıgı yaktı.

SGK ve Vergi Olan Karabükspor Son Bir kaç yıldır borçlar nedeni ile transfer yapamazken Tarihinin En zor kötü dönemlerini yaşıyor.

Herkes Umudunu Kesmişken Başkan Yükselin Son Hamlesi Takım ve klüp için umut ışıgı oldu.

Vergi ve SGK Borçlarına Gelen Afla Beraber Kulüp Başkanı Yüksel Karabük Sporun yaklaşık 20 Milyon Gibi Borcunu 72 Ay ödeme planı ile yapilandirmaya Gitti.Yapılandırma ile birlikte bir umut ışıgı dogan Karabükspor için artık söz millete ve Sehrin Kanaat önderlerine düşüyor.

İyisini Savundugumuz Kötüsünü elestirdigimiz Baskan Yüksel Yapabileceginin en iyisini yaparak takdiri Karabük Halkına ve Karabük’ün ileri gelen SehrülEminlerine Takımı teslim etti.

Peki Şimdi Ne olacak? Ya borç ödenecek yada 7 yıl sonra 72 Kişi icin Bir felaketin Başlangıcı Olacak Sgk ve Vergi Borçları Gecmis ve Mevcut Yoneticelerden tahsil ediliyor baktıgımız zaman payina düşen borcu ödeyebilecek hic bir yönetici Göremiyoruz Malüm daha Önce çok üzücü bir olay yaşamiştik Kulüp Eski Başkanlarından Rahmetli Mahir Acar Gelen Borçlar Neticesinde İntihar ederek Yaşamına son vermisti,umut ediyoruz ki Daha nice Mahir Acarlar vakaası Yasanmadan Karabük Siyasetcileri Belediye Başkanları TicaretHaneler Fabrikalar Esnaflar Ve Halkimız bir araya Gelerek 72 Kardemizi Ya ipten alacaktır yada Felakete göz Duyarsız kalıp Göz yumacaklardır.