Araçlara El Konulup Otoparka Çekildi

Araçlara El Konulup Otoparka Çekildi

Son günler Borç yapilanmasına giden ve Yeni umut ışıgı Dogan karabükspor bu Seferde Haciz Şoku yaşadı.

Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kardemir Karabükspor’un turizm firmasına olan borçları nedeniyle takım otobüsü, midibüs ve panelvanına haciz işlemi yapıldı.
Kayseri’de faaliyet gösteren turizm firmasına olan 104 bin liralık borç nedeniyle polis ekipleri eşliğinde kulüp binasına gelen İcra Müdürlüğü yetkilileri, takım otobüsü, midibüs ve malzeme taşınan panelvana el koydu.

Araçlar, ekiplerce yediemin otoparkına çekildi.

Görülüyorki Karabüksporun önünü kapatmak için tekrardan biryerlerden Ďügmeye Basıldı.Aslında Olaya Farklı bir açidan Baktigımizda Alacaklı firmada bir suç Gorünmuyor illaki alacaklı alacagını takip etmek zorunda ve takip etmekte en dogal hakkı burada En büyuk suc bizlerindir Yani Karabük Halkının siyasetcinin bürokratların ve Tabiki Karabük Karabüksporu yazsan ne olur yazmasan ne olur diyen Biz Basın Yayın organları ve Basın mensuplarının. Tarihinde Karabuk’ün ismini dünyaya duyuran Takımına Sahip çıkamayan bizlerin.

Bakın Şimdi Ülke gündemine Oturduk Bütün ulusal Yerel Basın Kuruluşları bizi Konusuyor Bu ayıp Sizede Bizede Yeterde Atar bile.

Tarih Bu Ayıbı Unutmayacaktır…..