Çocuklara Haram Yediriyoruz……..

Karabük spor kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, bugün düzenlediği basın toplantısında kulübün kötüye gittiğini, transfer dönemi öncesi gereken çalışmaların yapılması gerektiğini söyleyerek istifa etmeyeceğini açıkladı.
Toplantıda Yöneticiler Başkanı istifaya ve kongreye davet etti.

Karabükspor yönetim kurulu üyesi Burhan TABAK Başkan Yüksel ve Yönetimi kongreye davet etti.

Toplantı esnasında söz hakkı alan Karabükspor Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Tabak Karabüksporun kaybedecek bir dakika dahi zamanı yok biz yönetim olarak kongreye gitmeliyiz bugun bu kongre kararı alınmalı bu iş bizi aştı artık yapamıyoruz getiremiyoruz yürütemiyoruz diyerek yönetimi ve başkanı kongreye davet etti.

Öte yandan açıklama yapan Tabak konre kararı alındıgı taktirde Karabükspora sahip çıkalacagını ancak mevcut yönetim oldugu sürece kimsenin harekete geçmedigini dile getirdi.
Toplantı esnasında sert açıklamalar yapan Burhan TABAK hiç bir oyuncuya para veremiyoruz işçiye para veremedik gidin sorun hangi oyuncu parasını alabilmiş aşçıya dahi para veremiyoruz oyuncularımız evden getirdikleri gumanyalarla sahaya çıkıyor Başkanım seni seviyorum sen iyi bir adamsın ama bu iş artık bizi aştı bu şekilde devam etmeye benim vicdanım el vermiyor sizde elinizi vicdanınıza koyun kongre kararı alın biz üstümüze düşeni yapalım kimse sahip çıkmazsa biz yine senin yanındayız ama bu duruma artık bir son vermeleyiz dedi.

Başkan YÜKSELİN kongre kararı almayacagı yada istifa etmeyecegini bildirerek toplantıya son vermesi ardından Burhan Tabak Sosyal medyasından ciddi açıklamalar yaptı.
BİZ NEYİ BEKLİYORUZ……

Bu insanları ne zamana kadar bedava çalıştıracaksınız.oyuncuların ailerinden para toplanıp gumanya alınıyor kulüpte su yok tuvaletler çalışmıyor kulüte cam çerçeve dahi yok.

ÇOCUKLARA HARAM YEDİYORUZ…..
Halkımız oyuncularımıza kızmasın çünkü çocukların suçu yok çocuklar yarı aç çıkıyolar sahaya yeterince beslemiyolar,deplasmana giden oyuncularımızın dahi karnını doyuramıyoruz,yollardaki lokantaları arayıp çocukların yemek verin parasını gönderecez diyoruz ama gönderemiyoruz lokantaların bile çocukların yedigi yemegin parasını veremiyoruz çocuklara haram yediriyoruz.
SEN KİMSİN KULUBE SAHİP ÇIKACAK KİŞİLER SENDEN İCAZETMİ ALACAK…
Kongre kararı almayan Yükselede sert sözlerle yüklenen Tabak Kulübe kim sahip çıkacak diyen Yüksele sen kimsin kulube sahip çıkmak isteyenler gelip senden icazetmi alacak Sen KİMSİN Karabüksporu sen mi yarattın açık konuş sen kimsin amacın nedir ? diye sitem etti